אני מאמינה ויודעת מניסיוני האישי והמקצועי, שכל אדם יכול לעצב לעצמו את החיים שמגיעים לו

להתאמן Online

עכשיו אפשר להתאמן מנטאלית גם מהבית 🙂

האם אימון מנטאלי Online עובד בכלל?

התשובה היא בהחלט כן! הניסיון המצוין שלי בקיום אימונים מנטאליים Online כבר מספר שנים, עם מתאמנים מהארץ ומחו"ל מוכיח את יעילותו של האימון המנטאלי Online. בנוסף, גם בארץ השימוש באימון מנטאלי Online כבר צובר יותר ויותר תאוצה, ובעולם השימוש באימונים מנטאליים Online הוא רחב ביותר. מעבר לכך, כמה מהסשנים האימוניים העוצמתיים ביותר מתקיימים Online.

דיי מהר הרגשה שלך תהיה כאילו האימון מתקיים באותו החדר, וזה ירגיש אישי כאילו אנחנו מקיימים שיחה פנים אל פנים.

למה להתאמן Online? מה, אי אפשר להיפגש כמו פעם?

בוודאי שאפשר. ובמקרים מסוימים זאת תהיה ההעדפה. יחד עם זאת, יש יתרונות ברורים באימון Online: הראשון הוא "חופש" וכמו שד"ר בנדלר ממייסדי הNLP אומר "חופש הוא הכל ואהבה היא כל השאר". כולנו אנשים עסוקים ואם גם הזמן שלך הוא יקר, וחופש הוא מצרך חשוב עבורך, אימון Online הוא הפתרון המושלם שלך.

אין צורך לבזבז זמן יקר, לנסוע עד אלי לקליניקה שלי, בתחבורה הציבורית או להיתקע בפקקים עם הרכב, לחפש חניה או להפעיל את הפנגו. אפשר להתחיל ביצירת השינוי ולזנק קדימה גם Online. ההחלטה היא שלך מתי נתאמן ואיפה המיקום שנוח לך להתאמן בו.

היתרון השני קשור קשר הדוק עם הראשון, "חופש תנועה" – אם מסיבה כלשהי עלייך להיות בתנועה מחוץ לבית או למשרד, והלו"ז שלך מתנהל עם פגישות במקומות שונים, אימון מנטאלי Online יכול להתאים לסדר היום העמוס שלך. חוץ מזה את הטלפון הנייד שלנו אנחנו לוקחים היום לכל מקום. כך שאם הנייד שלך איתך נוכל לקיים את האימון. לך רק נשאר למצוא מקום נוח לאימון שלנו, מקום שבו נוכל לקיים את האימון בנוחות מירבית עבורך ומשם השמיים הם נקודת הזינוק!

היתרון השלישי הוא "מיקום", כל אדם שיש לו חיבור לאינטרנט יכול להתחיל להתאמן Online ומכל מקום בעולם. כבר לא חייבים להתפשר על מאמן מנטאלי טוב באזור מגורייך, אפשר לעבוד עם הטובים ביותר  מכל מקום שבו יש לך מחשב עם מצלמת אינטרנט או טלפון נייד עם גישה לאינטרנט.

היתרון הרביעי הוא "נוחות" – על פי רוב אנחנו רגועים יותר ונינוחים יותר במה שנקרא ה"טריטוריה" שלנו. אם נוח לך בסביבה הטבעית שלך בין אם זה במשרד בעבודה או בבית שלך האימון Online הוא הדבר הנכון בשבילך. להזכירך, אימון מנטאלי בשיטת נקודת זינוק, מכיל תהליכים מתקדמים מתוך עולם הNLP, מדעי האושר והפלסטיות של המוח כל אלה נגישים גם לך, לא משנה המיקום הפיזי שלך באמצעות האימון Online.

כמו שאפשר לראות מתוך מכתבו של מתאמן צעיר שלי שהתהליך שלו התקיים Online דרך הSkype :

עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתי קשר ונבדוק אם אימון מנטאלי Online בשיטת נקודת זינוק מתאים גם לך. אפשר להיפגש דרך ה Skype/ google Hangout/ facetime/ Zoom.
אם כבר החלטת שאימון מנטאלי Online יכול להתאים גם לך לנוחיותך צרפתי כאן טופס יצירת קשר, טופס יצירת קשר

https://bit.ly/2JcNOaA

נשאר לך רק למלא הפרטים ואצור איתך קשר בהקדם.

מוריה רובין קסוס,
054-4354234 
נקודת הזינוק להצלחה שלך!

דילוג לתוכן