אני מאמינה ויודעת מניסיוני האישי והמקצועי, שכל אדם יכול לעצב לעצמו את החיים שמגיעים לו

"הגעתי למוריה בהליך של פתיחת עסק חדש ומעבר משגרת יום של שכיר לשגרת יום של עצמאי.
מעבר שכזה מלווה אצל כל אדם בפחדים ובחששות, וידעתי שאני חייב עזרה של מישהי מקצועית שתוכל לעזור לי להתמודדת עם החששות כך שאותם החששות לא ימנעו ממני להתקדם לעבר הגשמת המטרות שלי והשגת התמונה המנצחת. בהליך עם מוריה פירקתי את החששות האלו לגורמים, הבנו מהיכן הן מגיעות, כיצד להתמודד איתן ואיך לדעת לנתח ולהתמודד עם חששות שיגיעו בעתיד כחלק משגרת החיים המאתגרת שכל בעל עסק חווה.
מוריה נותנת מעצמה 150% בכל מפגש ומפגש, לא מוותרת למתאמנים ויודעת לגעת ברגישות בנקודות הכואבות.״ א.י

******************************

פניתי למוריה לאחר שבשנתיים שלוש האחרונות הבנתי שאני תקוע כמעט בכל היבט בחיי, לא הצלחתי להתפתח ולהתקדם בעבודה כפי שרציתי, משפחתי חוותה משברים משמעותיים שאיימו בהרס המשפחה בפרק ב' שאני ובת זוגתי בנינו בעמל רב והמון אהבה, על חלומות ישנים בכלל וויתרתי והרגשתי שאינני ראוי לשאוף להגשמתם, הכול נראה מאיים ושחור ובשלב מסוים אף חשבתי לסיים את חיי והתחלתי בטיפול תרופתי נוגד דיכאון.

הייתי במצב הישרדותי והרגשתי שהכול סוגר עלי.

רוב השקפת עולמי התמקדה בשלילי, בלא מושג, במה שחסר , כמו שכתבתי, עצירה מוחלטת ונסיגה.

הדבר העיקרי ממנו פחדתי היה שינוי, כל שינוי, זה פשוט שיתק אותי.

בתחילת התהליך עם מוריה הייתי כמובן מאוד סקפטי, כבר התחלתי תהליכי אימון מסוימים בחיי בעבר שלא צלחו.

משהו בטון שלה, בגישה שלה מהמשפט הראשון בשיחה אחת קצרה בתחילת התהליך הצליח לחדור ולתת לי תחושת בטן , אינטואיציה, שיש בידיה את היכולת להעניק לי את הכלים והיכולות שיצליחו להוביל אותי סוף סוף לנקודה שבה החיים יחזרו להיות חיים, שיתחילו להתקדם, הכימיה הייתה מידית.

לאט לאט, עם הרבה סבלנות, השקעה מעל ומעבר, גם בתוכן וגם בזמן שניתן לי בתהליך, שזה בכלל לא מובן מאליו, התחלנו לבנות יחד את מפת תפיסתי המודעת והלא מודעת ולפרק אותה לגורמים.

פעמים רבות בהתחלה לא הבנתי כיצד הדברים עלינו עבדנו קשורים, אבל השקעתי ועבדתי ברצינות, מוריה מהצד שלה החזירה כפליים.

התחלתי להבין מה היה סוד ההצלחות הרבות שחוויתי בעברי , הכרתי בכלל ועלתה בי בתודעה שהיו כל כך הרבה, אך הפעם עם הבנה מדוע דווקא שם הצלחתי ולעומת זאת במקומות אחרים פחות.

מוריה עבדה איתי בזום כל העת, מרחוק אבל הכי קרוב שאפשר! זה היה פשוט מושלם, יכולות כאלו לא ראיתי בחיי: דיוק, כושר אבחנה , מענה מרפא ובונה, כמו כירורגית של נפש האדם.

פתאום התגלתה לי תמונה של כל ההזדמנויות האדירות שיש לחיים להציע לנו.

התחלתי שוב להעריך את עצמי ולראות בגאווה את כל מה שהשגתי בחיי, חזרתי להבין כמה אני מוצלח, אלוף ממש! כמה שאני מוכשר, התחלתי לראות את עצמי כמו שארים רואים אותי , בעבודה, בזוגיות, התחלתי לאהוב את עצמי!

מוריה נתנה לי כלים לאבחן מהן החוזקות שלי, נתנה לי את היכולת להבין מהם משאבים אישיותיים וגשמייים ולאתר את אותם משאבים הנדרשים לי להגשמת החלומות, כן כן החלומות חזרו! ומוריה הצליחה להטמיע בי את הידע והכלים לגישה מנצחת להשגת שאיפותיי ולאחיזה באושר!

גם בת הזוג שלי, הורי, ילדי הרגישו את השינוי.

חזרתי לחיים, חזרתי לחלום ולשאוף אך הפעם, לראשונה בחיי עם הידיעה שזה בהישג ידי ואף מעבר לכך. הכול גם עם איזון ורגישות לכל הסביבה שלי.

פשוט מדהים!

קיבלתי כלים למיקוד, לסדרי עדיפויות, שינוי אמונות ושחרור מאמונות מגבילות, כלים שלימדו אותי לשאול שאלות ולראות דברין מזווית אחרת וחיובית יותר, להתמודדות טובה יותר עם מצבי לחץ.

למדתי להראות את עצמי יותר בעבודה, הצטרפתי לקבוצת טריאתלון, חלום ישן ואני בדרך להגשמתו כבר השנה!

במהלך המפגשים מוריה דאגה שאכתוב את הכל, דאגה לעקוב אחרי התובנות שלי, לא ויתרה לי, הזכירה לי כל הזמן מה היה ומשם המשכנו לדבר הבא, תמיד מיישרת אותי למסלול הנכון, אין לתאר את האיש שאני היום לעומת מי שהייתי לפני כארבעה חודשים.

אני אסרטיבי יותר, עומד על שלי, יודע להתעמת כשיש צורך ללא פחד או אשמה, אך ברוגע בקור רוח וללא התלהמות או יציאה משיווי משקל ובלי לקחת ללב כל כך! יותר ענייני, יכולת זאת תורמת לי המון בהתמודדות במצבי לחץ חיצוניים.

אני אורן חדש, משופר, הגרסה הכי טובה של עצמי. יש בידי גם כלים לאיתור הנקודות אותן אני חייב לחזק בעצמי, גם אישיותית וגם מקצועית, תוך שימור נקודות החוזק שלי. אני מבין שזו עבודה מתמדת אבל ככה מתפתחים ולא עומדים במקום!

אני כל כך אוהב את אורן החדש, אני כבר רואה תוצאות ודברים זזים, אני מצליח לאמץ שינויים ואף יוזם אותם! אני בעשייה מתמדת, עברנו דירה ממקום שלא היה לנו טוב בו עם הרבה אומץ להשאיר בית שאותו בנינו ולעבור למקום חלומי עבורנו, אני בן זוג טוב יותר , עם יכולת הכלה אינסופית עבור משפחתי ועם חוסן נפשי גבוה לאין שיעור משהיה לי קודם, גם ילדי חשים בזה.

אני שמח יותר ויודע איך לחווט את מוחי כדי ליצור חוויות חיוביות שיזניקו אותי קדימה!

תודה לך מקרב לב מוריה! את מאמנת ומנטורית ברמה הכי גבוה שאפשר לבקש!

באהבה ענקית!

אורן.

********************************

"הגעתי לתהליך עם המון חששות וקשיים.
הראשון ביניהם היה הטסט שלא הצלחתי להתגבר על הפחד להכשל ותוך מפגש אחד הצלחתי להבין שמחשבה חיובית ולדמיין את הסיטואציה בצורה חיובית יגרום לי להצלחה מירבית וכך היה, עברתי את הטסט.
בהמשך התמודדנו עם מגוון קשיים כמו עודף ביטחון על המגרש בנוסף שיפור יכולות ראיה מרחבית והשיא היה עצירת הכדורים בעיניים עצומות.
קיבלתי בתהליך המון כלים להתמודדות והתפתחות אישית עם מגוון דברים בחיים האישיים ובכדורגל והייתי ממליץ מאוד לאחרים מפני שזו זכות ומתנה גדולה לקבל את הכלים האלו ואני חושב שזה יתרון על כל אחד אחר שלא זכה לקבל אותם.
בנוסף אני רוצה להודות באופן אישי על כל מה שעשית בשבילי, לקחת אותי למקומות שלא האמנתי שאצליח להגיע אליהם ועל כך אני חייב לך אין עליך מוריה ❤️
 
יובל מינטוס."
**********************************
 

 

"היי מוריה,

מה נשמע?

רציתי לעדכן כי אני מרגיש שיפור בתקופה אחרונה ואני מתרשם כי עברתי תהליך חיובי גם מול לקוחות בהיבט של להיות יותר סובלני ולהעביר את מה שאני חש וחושב בצורה מכובדת וראויה

וגם תוך המשפחה מרגיש שיפור ביחס ובהתנהלות מול הילדים"

כך כתב לי פ', עצמאי, בעל עסק מצליח ואב לארבעה בנים צעירים לאחר מפגש קצר אחד בלבד. אפילו הוא עצמו היה מופתע ממהירות ועוצמת השינוי שחל בו.

אני מודה שכשזה נוגע לאופן שבו עבודתי עם לקוח משפיע לטובה על ילדיו אני מתרגשת בכל פעם מחדש…

ג' עצמאית, וגרושה טרייה חוותה שברון לב ופנתה אלי לאחר שהרגישה שהחוויה הקשתה עליה בתפקוד היום יומי. זה היה הדוא"ל המרגש שקיבלתי ממנה:

"ואוו………….ואוו…………….ואוו………….ואוו……………………………………

צימררת אותי ברמותתתתתתתתתתתתתתת

את מדהימה, את יהלום אמיתי, את נכס ליקום , ולכן אני מברכת אותך שהאל ישמור אותך ויגן עליך ועל משפחתך, את יקרה מפז

את לא מבינה כמה יקרה את לעולם הזה

תהיי בריאה , מלאך את !!!!!!!!!!

את לא בנאדם, את מלאכית עם מטה קסמים

כמה אפשר ללמוד ממךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

אמאאאאאאאאאא

אוהבת אותך המון בלי סוףףףףףףףףףףףףףףףףף

הרגעת אותי….

ת             ו                ד               ה"

"כבר לא צריך פיצה" זה מה שכתב לי ש. מכפר סבא לאחר מספר מפגשים קצר שבהם בהתחלה הוא ישב והסביר לי איך אין סיכוי בעולם שזה ישתנה, כמה זה קשה לו ולא משנה מה יקרה הוא לא מסוגל להבין בכלל איך אפשר לשנות את הכמיהה הפיזית לפיצה שהיא מחוץ ליכולת השליטה שלו, אבל זה מה שהוא כתב לי כבר לפני מספר חודשים לאחר שהצורך בפיצה פשוט נעלם והפך להיות משהו שנתון לשליטתו:

"אין לי מושג איך מוריה עשתה את זה, ללא תרגילים מיוחדים אלא רק עם שיחות, שהמטרה שבהן עברה לי מעל לראש ולמודעות שלי.
הגעתי אליה בגלל הצורך/"דודה" הבלתי נשלטת שלי לאכול פיצה. העובדה, שאני עובד משמרות בלילה העצימה את הצורך בעיקר בגלל הבעייתיות בהתארגנות של אוכל במשך היום (אני ישן במשך היום) מה שמשאיר קנייה מתמדת בלילה.

שוב, לא יודע מה ואיך עשתה את זה אבל היום אין לי את הצורך, ממש הפיזי, לאכול פיצה, למרות שזה טעים.
זה חוסך בקלוריות ובהמון כסף. 🙂

תודה.

מאוווד ממליץ להגיע אליה.

ש. מכפר סבא"

דילוג לתוכן